Teadusteater

Peipsi Gümnaasiumi 11. klassi õpilane Lilija Proškina tegi 29. märtsil oma uurimistöö raames koolile üllatuse – teadusteatri etenduse. Etenduse teemaks oli „Külm ja kuum" ning selle käigus nägid õpilased ära mitmeid huvitavaid katseid tulest, jääst ja jäätisest!. Etenduse läbiviija, Lilija, ütles, et sellise etteaste valmistamine oli tema jaoks uus kogemus ning alguses oli pabin sees! Etteaste lõpus said kõik pealtvaatajad maitsta kohapeal valmistatud jäätist ning proovida nii mõnigi katse juhendamise all ise läbi teha.

Лилия Прошкина, ученица 11 класса Пейпси гимназии, 29 марта в рамках своей исследовательской работы представила её практическую часть.

Для учеников с 6-11 класc  научный театр оказался настоящим сюрпризом. Представление по теме: «Горячо и холодно» сопровождалось занимательными опытами с любопытными внешними эффектами: огонь, лёд, газ, мороженое! Для Лилии, которая представляла данную работу, это было новым опытом, и поэтому она немножко волновалась. В заключении каждый присутствующий смог попробовать приготовленное ею мороженое и даже смог его сделать сам.

Кристина Игоревна Акулич, руководитель работы

Раиса Николаевна Костина, рецензент исследовательской работы.