Kuidas on võimalik tutvuda tunniplaaniga?

Osaliselt juba 2015 aasta kevadest ja täielikult 2015/16 õppeaastast kasutatakse Mustvee Gümnaasiumis tunniplaani koostamiseks aSc TimeTables tarkvara. Varasemaga võrreldes oleme saanud võimaluse tunniplaani kuvamiseks kodulehel, lisaks saab kasutada eraldi edupage appi.

Tunniplaani vaatamine kodulehelt

Vali ülemisest menüüst Õppetöö, järgmiseks link Tunniplaan. Saate otsida klasside, õpetajate ja ruumide kaupa, vaadata kokkuvõtet. Vajadusel saate vajaliku tunniplaani printida.

Tunniplaani vaatamine nutiseadmest

Tunniplaani saab vaadata ka telefonist ja tahvelarvutist. Selleks tuleb allalaadida app- edupage.

Nii telefoni veebilehitsejast kui ka arvuti või tahvelarvuti veebilehitsejast on võimalik tunniplaani vaadata, minnes aadressile mustvee.edupage.eu

Tunniplaan eKoolis

2015/16 õppeaastast lõpetasime tunniplaani eKooli kandmise. Link eKoolis juhatab kodulehel asuvale tunniplaanile.