15.02.2018 Eesti Rahva Muuseumi rändnäitus „Eesti uhkus. Tehtud Eestis“ Mustvee Koolis

7. veebruarist kuni 28.veebruarini 2018 jääb avatuks Mustvee Koolis Eesti Rahva Muuseumi rändnäitus „Eesti uhkus. Tehtud Eestis". Argielulised eesti asjad kodumaistelt tööstusettevõtetelt räägivad näitusel riigi ja rahva lugu ning meenutavad värvi...  Loe edasi »

05.10.2017 Kino maale
28.03.2017 Malesimultaan Mustvees
12.02.2017 Veeohutusalane koolitus
25.01.2017 Mustvee Kooli ajutine sulgemine

Mustvee vallas saavad noored teadlased hakata teadmisi ammutama modernses teadusklassis.

2017 aasta sügisel esitasid Mustvee valla koolid Mustvee Kooli eestvedamisel Innove programmi „Kaasaegse ja uuendusliku õppevara ühiskasutuskorralduse toetamine" ühise taotluse eesmärgiga rahastada Mustvee Koolis kaasaegse loodusainete õppeklassi sisustus. Klassi remonttöid küll sellest programmist ei toetata, aga nutitahvel, mööbel ja vajalikud tarvikud põnevate keemia, füüsika, robootika ning bioloogia õppeainete läbiviimiseks on tänu projekti positiivsele otsusele igatahes järgmisest õppeaastast Mustvee vallas õppivate noorte käsutuses.

Kuigi õppeklassi sisustatakse Mustvee Kooli, siis õppima siin hakkavad kõik valla lapse – projekti on ette nähtud ka sõidukulud. See küll ei tähenda seda, et igaks keemia, füüsika või bioloogia tunniks Mustveesse sõidetakse. Küll aga saavad õpetajad ainetunde läbi viies arvestada võimalusega, et korra semestris ikka Mustveesse tullakse ja terve päev teadust ja teadmisi ammutatakse.

Oluline tegevus projektis on eksperimendiprogrammide läbiviimine teadusklassis. Neid programme panevad kokku Tartu Ülikooliga ja kaasa katsetama saavad tulla samuti kõikide Mustvee valla koolide noored teadlased.

Kogu projekti eelarve on 195 497,97 eurot.

11.12.17

Foto Margus Muts

Maanteeamet tunnustas taas liiklusohutuse auhinnaga isikuid ja organisatsioone, kes oma tööalase või ühiskondliku tegevusega on enda asutuses või piirkonnas silma paistnud liiklushariduse korraldamise ja liiklusohutuse edendamisega.
Mustvee Kool on uhke, et liiklusohutuse õpetaja auhinna Lõuna regioonis sai õpetaja Rita Postov.
Auhinnad anti üle pidulikul vastuvõtul 7. detsembril Tartus Dorpati Konverentsikeskuses.

Toimetaja: RAIVO VADI

Eelkool alustab

Mustvee Kooli eelkool alustab õpetaja Ly Zavatski juhtimisel 3. oktoobril kell 8.45.

Andke tulekust varakult teada.
Tel: sekretär: (+372) 772 6455 sekretar@mustvee.edu.ee.
Eelkooli taotlus kooli kodulehel. http://www.mustvee.edu.ee/blanketid

Tänane 1. klass eelmisel aastal eelkooli alguses tutvumas raamatukoguga