Mustvee Kooli õpilased kohtusid Andrus Kivirähuga.

31. oktoobril oli Mustvee Kooli õpilastel ja õpetajatel võimalus kohtuda Mustvee Kultuurikeskuses Eestis tuntud ja tunnustatud nüüdiskirjaniku Andrus Kivirähuga. Kuna meie koolis leidub ikka suuresti neid lapsi, kellel on huvi raamatute lugemiseks olemas, siis seda enam oli tore kohtuda tuntud kirjanikuga. Mustvee Linnaraamatukogus ei tolmu  kirjaniku teosed riiulis, vaid on suures osas välja laenutatud ning see näitabki, et tema teoseid loetakse palju ja need lähevad inimestele korda.

Sissejuhatuseks luges Andrus Kivirähk publikule ette oma uuemaid veel ilmumata jutukesi ning vastas erinevatele küsimustele. Selgus, et need õpilased, kes loevad raamatuid, oskavad ka asjakohasemaid ja paremaid küsimusi esitada.
Saime teada, et kirjanikul on palju lemmikfilme, -raamatuid, -autoreid, eesti kirjanikest soovitas ta õpilastel lugeda Oskar Lutsu ja Anton Hansen-Tammsaare teoseid, mis peaksid kõnetama iga eestlast. Saime ka teada, et järgmine Lotte-film jõuab kinolinale kahe aasta pärast, sest joonisfilmide tegemine võtab väga kaua aega.

Kohtumise lõpus jagas kirjanik meelsasti autogramme. Oli väga soe ja tore kohtumine.