7.10.24

Lohusuu Kool on lasteaed-põhikool, kus luuakse soodsad tingimused alus- ja põhihariduse omandamiseks,  õpitakse turvalises keskkonnas, arvestatakse õpilaste individuaalsust, arvestatakse kohaliku kahe kogukonna ja kultuuri eripäraga. Samuti on Lohusuu Kool ettevõtlik kool - https://www.jaek.ee/lohusuu-kool-sai-ettevotlik-kool-standardi-baastaseme-tunnustuse/

Lohusuu Kooli päevakava 2024/2025

1. Kooli uksed avatakse kell 7.30 .

1. Õppetunnid või õppekava toetavad ringid algavad kell 8.30.

2. Õppetunni algusest ja lõpust teatatakse kella helinaga.

3. Õppetunni pikkus on 45 minutit ja vahetundide pikkus on 10 minutit, söögivahetund 20 minutit.

4. Õppetundide ja söögivahetunni ajaline järjestus:

1. Õppetunnid toimuvad tunniplaani alusel, mis koostatakse lähtuvalt kooli õppekava tunnijaotusplaanist ning on kooskõlas PGSis lubatud õppetundide nädalakoormusega.

2. Lisaks kohustuslikele õppetundidele on õpilastel võimalus osaleda ka õppekava toetavate ringide ja huviringide tegevuses.

3. Koolis toimuvad õppekava toetavad ringitunnid (tähistatud ÕTRing/ring) on märgitud kooli tunniplaani, et õpilasel ja lapsevanemal oleks lihtsam päeva planeerida.

4. Tunniplaan ja õppekava toetavate ringide info on kättesaadav kooli Edupage'i lehelt.

5. Ainekonsultatsioonid toimuvad enne või pärast õppetunde aineõpetaja poolt määratud ajal.

6. Koolipäeval võib õpilane enne tundide lõppu koolist lahkuda aineõpetaja, klassijuhataja või direktori loal.

7. Vahetundides (ilusa ilma korral) võivad õpilased viibida õues selleks ettenähtud territooriumil.

8. Õhtul sulgeb koristaja kooli uksed kell 17.00.

9. Õpilaste vaimse ja füüsilise turvalisuse ning tervise tagamiseks ning seda ohustavate olukordade ennetamiseks kontrollitakse koolimajast ja kooli territooriumilt sisse- ja väljaliikumist.

2024/2025 õppeaasta huviringid:

Rahatarkuse ring - kolmapäeviti, juhendaja Triinu Dressel

Robootika - teisipäeviti/reedeti, juhendaja Ingmar Jaska

Rahvatants - reedeti (alates 11.10), juhendaja Ülle Vaher

Huviringid on avatud kõigile huvilistele ja klassidele.

Õpilasliinid:

Avinurme-Lohusuu

8.00 Avinurme

8.20 Lohusuu

Tagasi:

15.00 Lohusuu

15.20 Avinurme

Koolibusside sõidugraafik alates 3. septembrist:

Kärasi-Piilsi-Mustvee-Kalmaküla-Tammispää-Lohusuu

7:20 Kärasi