Maailm läbi Urmas Tartese (foto)silma

Jõgevamaa Koostöökoda ja ajakiri National Geographic Eesti korraldasid 14. septembril Mustvee Kooli õpilastele kohtumise bioloog ja fotograaf Urmas Tartesega.

Juba lapsena tärganud huvi fotograafia ja looduse vastu on Urmas Tartese elus väga määravaks osutunud ja toonud ka rahvusvahelist tunnustust. Lummavad putukapildid ning tema sulest ilmunud artiklid erinevates väljaannetes, näiteks ajakirjas "National Geographic".

Urmas Tartes jagas õpilastele teadmisi, kuidas teha head pilt oma nutiseadmega. Püstitas küsimuse, miks üldse pildistame? Ta tutvustas ka varustust, millega ise metsas pildistamast käib.

Kõiki neid teadmisi kasutavad Mustvee Kooli õpilased spordinädala raames toimuva orienteerumisega" Liigu ja märka".